Translate

úterý 29. dubna 2014

Vytečený upečený beránek

Odjeli jsme na chatu oslavit Velikonoce a pilně jsem si sebou vezla i těžkou, keramickou formu na beránka. Společně s klukama jsme udělali těsto podle Vaňka, pečlivě vymazali a vysypali formu. A pak se beránek pekl a voněl až se nám sbíhaly sliny. Už jsem se těšila, jak ho vytáhneme, ozdobíme, pak ho nafotím a pochlubím se mámě.
Šla jsem ho zkontrolovat a koukám, pod  beránkem hromádka. Milý beránek vytekl. Zadoufala jsem, že jen moc nakynul, že jsme snad neodhadli množství těsta a opatrně nadzvihla půlku formy.
Nenakynul, prostě si vytekl a tak působil jak beránek anorektik a samou slabostí nedokázal ani stát na připravené míse.
Ale co, i tak se Velikonoce povedly a příští rok si vezmeme na pomoc Ditu P.
Procházka v našem oblíbeném lese....


Jediný tulipán, který naší rekonstrukci přežil....

Sázíme turbokeře, jsem zvědavá, jestli se chytnou!




Žádné komentáře:

Okomentovat