Šla jsem ho zkontrolovat a koukám, pod beránkem hromádka. Milý beránek vytekl. Zadoufala jsem, že jen moc nakynul, že jsme snad neodhadli množství těsta a opatrně nadzvihla půlku formy.
Nenakynul, prostě si vytekl a tak působil jak beránek anorektik a samou slabostí nedokázal ani stát na připravené míse.
Ale co, i tak se Velikonoce povedly a příští rok si vezmeme na pomoc Ditu P.
![]() |
| Procházka v našem oblíbeném lese.... |
![]() |
| Jediný tulipán, který naší rekonstrukci přežil.... |
![]() |
| Sázíme turbokeře, jsem zvědavá, jestli se chytnou! |








Žádné komentáře:
Okomentovat