Translate
čtvrtek 20. března 2014
Jaro je tu a s ním tahle krása...
Miluji magnolie, jsou prostě nádherné. Škoda, že kvetou tak krátce!
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat